باشگاه مشتریان رکسان

راهنما و قوانین باشگاه مشتریان رکسان در سال 1395

1- خلاصه باشگاه در یک نگاه :

با شروع عضویت در باشگاه مشتریان رکسان، سطح کاربری برنزی برای شما تعیین می گردد که از همان ابتدا می توانید از تخفیف های مناسبی (حتی تا 100%)  در پروژه های تحت پوشش باشگاه بهره مند شوید. از سوی دیگر با فعالیت در این پروژه ها از جمله: کنگره های داخلی و خارجی، تورهای داخلی و خارجی، سفارش وب سایت و .... طبق جدول-1 امتیاز کسب می نمایید. با توجه به میزان امتیازهای کسب شده سطح کاربری شما طبق جدول-2  ارتقاء پیدا می کند و با ارتقاء سطح کاربری از تخفیف های بیشتری بهره مند می شوید مثلاً عضو الماس باشگاه برای ثبت نام در تور اروپای رکسان از پانصد هزار تومان تخفیف باشگاه مشتریان برخوردار می شود در حالی که تخفیف برای عضو برنزی در این پروژه صد هزار تومان می باشد. تعرفه تخفیف های پروژه های تحت پوشش باشگاه مشتریان رکسان در سال 1395 در جدول-3 آورده شده است. بدیهی است با افزایش پروژه های تحت پوشش باشگاه مشتریان رکسان در طول سال جاری، جدول مذکور تکمیل می گردد.

2- عضویت در باشگاه مشتریان رکسان تنها مربوط به جامعه محترم علوم پزشکی کشور و اعضای درجه 1 خانواده محترم آنها می باشد.

3- کد عضویت هر فرد در باشگاه مشتریان فقط مربوط به همان شخص است و افراد غیر عضو، مجاز به استفاده از کد عضویت دیگران نیستند.

4- تکمیل فرم عضویت در باشگاه و پرداخت حق عضویت سال 1395 ضروری است.

5- حق عضویت سال 1395 هر فرد در باشگاه مشتریان رکسان 100 هزار تومان می باشد.

6- پروژه های تحت پوشش باشگاه در سایت www.roxanclub.ir معرفی می شوند و از طریق پیامک و ایمیل نیز به اعضای محترم باشگاه اطلاع رسانی می گردد.

7- میزان تخفیف در هر پروژه بر اساس سطح کاربری اعضای باشگاه محاسبه می گردد. بدیهی است سطوح کاربری بالاتر از میزان تخفیف بیشتری بهره مند می گردند.

8- کلیه اعضای محترم باشگاه پس از عضویت با دریافت 1 امتیاز در سطح کاربری برنزی قرار می گیرند.

9- با هدف ارائه تسهیلات و تخفیف های بیشتر به مشتریانی که حضور و مشارکت فعال تری در شرکت رکسان دارند، سیستم امتیازدهی باشگاه مشتریان به شرح جدول-1 تعریف شده است.

10- با فعالیت بیشتر هر عضو در پروژه های مختلف تحت پوشش باشگاه (از جمله: کنگره های داخلی و خارجی، تورهای داخلی و خارجی، سفارش وب سایت و ....) میزان امتیازهای کسب شده توسط وی بیشتر شده و با توجه به محدوده امتیاز مشروح در جدول-2، سطح کاربری ایشان برای کسب تخفیف های بیشتر در پروژه های بعدی ارتقاء پیدا می کند.

 

 

11-شایان ذکر است که هر گونه تغییر و بروز رسانی در تعاریف سیستم امتیازدهی و سطوح کاربری با هدف جلب رضایت اعضای محترم باشگاه از سوی شرکت رکسان قابل اعمال می باشد.

12- مدت زمان عضویت و امتیازهای کسب شده هر فرد در باشگاه مشتریان رکسان صرفاً مربوط به سال 1395 می باشد و این موارد قابل انتقال به سال بعد نیست.

13- جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.roxanclub.ir مراجعه کنید.